4 سال قبل · آموزشی · 831 نمایش ها

حمایت مالی یا دونیت چیست؟

توضیحاتی درباره حمایت مالی و دونیت در ساندهاب
حمایت مالی یا دونیت چیست؟

با فراگیرشدن دنیای وب، فعالیت‌های غیرانتفاعی جدیدی در دنیا نیز شروع شده‌ است. فعالیت‌هایی که با وجود اجرا روی فضای مجازی، می‌توانند تأثیراتی در بعدهای دیگر جامعه نیز داشته باشند. هم اکنون عموم این فعالیت‌ها توسط تنها یک نفر و با هدف ارضای امیال حرفه‌ای و درونی انجام می‌پذیرد.


همین موضوع باعث شده فرد و مخاطبانش را در چرخۀ نامتناهی پیشرفت قرار دهد. به این صورت که فرد انرژی و وقت خود را صرف تولید چیزی (محتوا، نرم‌افزار، اثر هنری و…) می‌کند که البته هدف از انجام آن، پیش از کسب درآمد، احساس رضایت از خود به‌خاطر انجام کار مورد علاقه‌اش است و مخاطب او نیز در صورت تمایل، معمولاً مبلغی هرچند ناچیز را به او، با عنوان حمایت مالی اهدا می‌کند؛ زیرا او هم از نتیجۀ کار سود می‌برد. این کار باعث می‌شود که فرد دریافت‌کنندۀ حمایت مالی، انگیزۀ بیشتری برای ادامۀ کار خود داشته باشد.


وبسایت ساندهاب امروزه که این مطلب منتشر شده میزبان بیش از 12 هزار کاربر و 1500 موسیقی میباشد ،  ما با انتشار موسیقی های جدید ، ارتقا سرور و برنامه توانستیم شبکه اجتماعی برای شما عزیزان تهیه کنیم ، هرچند تیم برنامه نویسی مرتب درحال آسان تر کردن راه برای استفاده از ساندهاب هستند . 


شما عزیزان میتوانید با حمایت های مالی از ساندهاب به افزایش انگیزه این تیم و بهبود امکانات کمک کنید .


مبلغ حمایتی شما مهم نیست و فقط حامی بودن شما برای ما کافیست ، از این رو به پاس قدر دانی از تمام حامیان ما ، به هر حمایت کننده ساندهاب با هر مبلغی ، 1 ماه اشتراک ویژه به صورت رایگان تعلق خواهد گرفت  ، که البته در مقابل حمایت شما عزیزان بسیار ناچیز است . 


برای حمایت از ما اینجا کلیک کنید ، و نکته ( پرداخت فقط برای کاربران ایرانی با ایپی ایرانی قابل انجام است ) پیشاپیش از شما متشکریم


 

:
/ :

صف پخش